ZACZNIJ TUTAJ

Green-Pace nie ma nic wspólnego z greenpeace, mimo, że zieleń i pokój cały czas towarzyszą nam w życiu. Pomysł na green-pace (zielone tempo) narodził się latem 2015 roku wraz z naszą szaloną wizją rocznej podróży wspinaczkowo-eksploracyjnej. Wtedy, niedługo po ślubie, zamieniliśmy mieszkanie i korporacyjne kariery w Warszawie na krokodyla- 24-letniego Volkswagena Multivana, rozpoczynając tym samym niesamowitą przygodę raz na zawsze odmieniającą nasze życie.
Nasz blog to zarówno zbiór zapisków z podróży i fotorelacji z najróżniejszych miejsc, do których przyszło nam trafić, jak i wszystkiego związanego z podróżowaniem oraz celebracją dużych i małych rzeczy i chwil, które powinny zawsze cieszyć! Chcemy Cię zabrać do naszego VanLife’u, pokazać Ci, że w podróżowaniu często mniej znaczy więcej oraz podzielić się z Tobą swoimi cennymi radami, sprawiającymi, że życie od razu robi się przyjemniejsze!
Zielone tempo to, wypracowana w trakcie podróżowania, nasza filozofia skupiająca się braku pośpiechu we wszystkim, co się robi. Zielonym tempem przemieszcza się nasz stary krokodyl, zielonym tempem celebrujemy chwile spędzone w podróży i poza nią. Za wszelką cenę staramy się, żeby to zielone tempo nie przyspieszało, w obawie, że coś cennego mogłoby nas bezpowrotnie ominąć.

_DSC6869